Contactpersonen

Contactpersonen per team 2017/2018
Heren 1 (1ste divisie)
Miel Misere (mielmisere@vcvoerendaal.nl)
Dames 1 (eerste klasse)
Patrick Collaris (patrickcollaris@vcvoerendaal.nl)
Gie Janssen (giejanssen@vcvoerendaal.nl)
Meisjes B
Bas van Duren (basvanduren@vcvoerendaal.nl)
Jeroen Bormans (jeroenbormans@vcvoerendaal.nl)
Heren 2 (eerste klasse)
Miel Misere (mielmisere@vcvoerendaal.nl)
Dames 2 (derde klasse)
Martijn van der Vloet (martijnvandervloet@vcvoerendaal.nl)
Rob Koper (robkoper@vcvoerendaal.nl)
Meisjes C
Michelle Palm (michellepalm@vcvoerendaal.nl)
Jordy Winkens (jordywinkens@vcvoerendaal.nl)
Heren 3 (derde klasse)
Jongens A
Tim Carati (timcarati@vcvoerendaal.nl)
CMV
Heren Recom
Bert Dané (bertdane@vcvoerendaal.nl)
Dames Recom (Klasse A)
Heren recreanten 
Remco Leufkens (remcoleufkens@vcvoerendaal.nl)
Bestuur
Voorzitter
Coen Faessen (coenfaessen@vcvoerendaal.nl)
Secretariaat
Jacques Muris (jacquesmuris@vcvoerendaal.nl)
Penningmeester
Harrie Pluijm (harriepluijm@vcvoerendaal.nl)
Bestuurslid
Thom Akkermans (thomakkermans@vcvoerendaal.nl)

Technische commissie
Voorzitter technische commissie
Thom Akkermans (thomakkermans@vcvoerendaal.nl)
Herenafdeling
Remco Leufkens (tc@vcvoerendaal.nl)
Damesafdeling
Mirjam van der Mark (tc@vcvoerendaal.nl)
Jeugdafdeling
Jordy Winkens (tc@vcvoerendaal.nl)
Accomodatie
Goswijnstraat 1-3
6367 EB Voerendaal
045-5751268