Contactpersonen

Contactpersonen per team 2018/2019
Heren 1 (1ste divisie)
Dames 1 (eerste klasse)
Miel Misere (mielmisere@vcvoerendaal.nl)
Meisjes B
Michelle Palm (michellepalm@vcvoerendaal.nl)
Jordy Winkens (jordywinkens@vcvoerendaal.nl)
Heren 2 (promotieklasse)
Harm Smit (harmsmit@vcvoerendaal.nl)
Luc Engelen (lucengelen@vcvoerendaal.nl)
Dames 2 (derde klasse)
CMV
Tim Carati (timcarati@vcvoerendaal.nl)
Heren 3 (tweede klasse)
Luc Engelen (lucengelen@vcvoerendaal.nl)
Rene Rikers (renerikers@vcvoerendaal.nl)
Dames 3 (derde klasse)
Bas van Duren (basvanduren@vcvoerendaal.nl)
Bas Huijten (bashuijten@vcvoerendaal.nl)
SEC/VCV Heren 1 (tweede klasse)
Tim Carati (timcarati@vcvoerendaal.nl)
Heren recreanten 
Thom Akkermans (thomakkermans@vcvoerendaal.nl)
Bestuur
Voorzitter
Coen Faessen (coenfaessen@vcvoerendaal.nl)
Secretariaat
Jacques Muris (jacquesmuris@vcvoerendaal.nl)
Penningmeester
Ralf van Houtem (ralfvanhoutem@vcvoerendaal.nl)
Harrie Pluijm (harriepluijm@vcvoerendaal.nl)
Bestuurslid
Thom Akkermans (thomakkermans@vcvoerendaal.nl)
Technische commissie
Voorzitter technische commissie
Thom Akkermans (thomakkermans@vcvoerendaal.nl)
Herenafdeling
Imre Harnischmacher (tc@vcvoerendaal.nl)
Damesafdeling
Mirjam van der Mark (tc@vcvoerendaal.nl)
Jeugdafdeling
Jordy Winkens (tc@vcvoerendaal.nl)
Accomodatie:
Sporthal De Joffer
Goswijnstraat 1-3
6367 EB Voerendaal
045-5751268